Jdi na obsah Jdi na menu
 


Terorismus

Příspěvky

Teror v Evropě

19. 1. 2015

Říká se však, že byli známí úřadům jako osoby podezřelé z terorismu a byli pod rozsáhlým dohledem. Jak potom mohli být schopni provést takové útoky? Buď všudy přítomný dohled ve skutečnosti nefunguje, a bezpečnostní složky jsou trestuhodně nekompetentní – nebo teroristům bylo umožněno to udělat, protože to posloužilo něčí agendě. Oba závěry jsou nepříjemné, takže se jim hlavní média snaží zoufale vyhnout.

 

Polsko se snaží oddálit přiznání o zapojení do tajných věznic CIA

22. 10. 2014

Generální prokurátor Polska včera oznámil, že se Polsko hodlá odvolat proti rozhodnutí Evropského soudu pro lidská práva. Ten už v červenci konstatoval, že země na svém území hostila tajné vězení CIA. Podle obhájců lidských práv se tímto krokem vláda snaží oddálit okamžik, kdy bude nucena přiznat své zapojení do sítě „černých míst“ (tajných mučících věznic) CIA.

 

Bombardování a předvádění ISIS

6. 10. 2014

Přesto by mělo být náhodnému pozorovateli intuitivně zřejmé, že ISIS vznikl z úrodné půdy imperiální podpory povstání v Sýrii proti Assadově vládě, které bylo zahájeno již v roce 2011. Přes všechny řeči o „umírněných“ a „demokratech za lidská práva“ se jednalo o džihádisty, kteří měli vůli a schopnost využít ta letadla plná zbraní poskytnutá Impériem prostřednictvím Chorvatska a Jordánska.

 

Sebevražedný atentátník z Kosova za útokem v Bagdádu

3. 4. 2014

Atentátník pracoval pro americkou armádu na základně Camp Bondsteel, hlavní vojenské základně poblíž města Uroševac. Kdy tam pracoval? Co tam dělal? Byl propuštěn a obrátil se k džihádu, nebo naopak? Nebo tam byl naverbován, aby jel do Sýrie?

 

Stojí za útoky v Rusku Saúdská Arábie a CIA?

2. 1. 2014

Nejzávažněji řekl saúdský princ Putinovi, že by mohl zajistit, aby olympiádu v Soči nenarušily žádné teroristické útoky. „Mohu vám dát záruku k ochraně zimních olympijských her ve městě Soči v příštím roce na pobřeží Černého moře“, řekl Bandar. „Čečenské skupiny, které ohrožují bezpečnost her, jsou řízeny námi.“  Ve stejný čas Bandar tvrdil, že nemluví jen za Saúdskou monarchii, ale také za jejího hlavního spojence, Spojené státy americké.  

 

Polsko u Evropského soudu za umožnění mučení lidí unesených CIA

4. 12. 2013

Právě jsme slyšeli ohromující a nesporný důkaz, že CIA provozovala tajné mučící věznice na polském území a s vědomím polské vlády. Přestože k tomu měla mnoho příležitostí, polská vláda selhala v zabránění tomuto, i když věděla, že vězni byli takto drženi mimo jakýkoliv právní rámec a mučeni CIA v jejich vlastní zemi.

 

Útok v Bostonu: Hon po maratónu – FBI pronásleduje přátele „atentátníka“ a přátele přátel

21. 11. 2013

Po zavraždění Todaševa FBI tvrdila – i když bez poskytnutí důkazu – že se „chystal“ podepsat doznání k trojité vraždě ve Walthamu v Massachusetts.
Je neuvěřitelné, že nikdo výslech nenahrál – nebo pokud to někdo udělal, FBI to nikdy nepřiznala, ani nepoužila jako důkaz k podpoře svých tvrzení.
.
 

Pokud slepě věříte tvrzením vlády o obětech dronů, jste naivní trouba

6. 11. 2013

Vzor je totožný všude v místech útoků dronů, tedy v Pákistánu, Jemenu a Somálsku. Konkrétně vypadá následovně:

1.     Vládní úředníci bez důkazů tvrdí, že tito zaměření a zabití lidé byli teroristé z Al-Kajdy
2.     Všichni jim slepě věří
3.     Později se prokáže, že to byla lež
 

Poláci žádají neveřejné jednání soudu ohledně tajných věznic CIA

31. 10. 2013

Jak se blíží jednání Evropského soudu pro lidská práva o tajných věznicích CIA na polském území, Poláci zesílili snahu o utajení této špinavé záležitosti. Jejich vláda doručila soudu žádost o uzavřené jednání, bez účasti médií a veřejnosti.

 

Svědci: Policie při zatýkání Carnájeva nesmyslně střílela do okolích domů

29. 10. 2013

Zatímco neozbrojený Carnájev ležel stísněn v lodi, policisté zasypali sprškou střel okolní domy. Všechno to vypadá jako směs nekompetence a úmyslné střelby za účelem vyvolávání strachu mezi obyvatelstvem.

 

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8

následující »